Kurs przygotowujący do Egzaminu 8-klasisty

Serdecznie zapraszamy do udziału w stacjonarnych zajęciach języka angielskiego dla dzieci klas VIII SP. Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty pozwoli utrwalić materiał, aby ze znakomitym wynikiem ukończyć szkołę podstawową oraz otworzy drogę do wymarzonej szkoły średniej.

Na kursie, oprócz ćwiczenia wszystkich niezbędnych umiejętności językowych (rozumienie ze słuchu, znajomość funkcji językowych, rozumienie tekstów pisanych, znajomość środków językowych, wypowiedź pisemna) oraz typów zadań (otwartych, zamkniętych) uczniowie rozwijają umiejętności komunikacyjne, uczą się współpracy w grupie oraz wyrażania swoich poglądów.

;

Wciąż trwają zapisy na nowy semestr w The Dream!

Mamy jeszcze wolne miejsca w grupach na różnych poziomach zaawansowania oraz na zajęcia indywidualne. Zajęcia odbywać się mogą z polskimi lektorami oraz z native-speakerami – wybór należy do Was.

Jeżeli chcecie zapisać się na kurs w The Dream, wypełnijcie formularz lub napiszcie maila. Jeżeli zaś macie jakiekolwiek pytania, zadzwońcie. Na wszystkie pytania na pewno odpowiemy!

+48 533 787 244

wroclaw.thedream@gmail.com 

11 + 4 =