Kim jesteśmy?

W The Dream, jak sama nazwa wskazuje, staramy się ze wszelkich sił, żeby spełnić Wasze marzenia! Dla niektórych z Was marzeniem jest płynne komunikowanie się w języku angielskim w podróży i możliwość dogadania się na przeróżne tematy z osobami zza granicy. Tutaj najlepiej sprawdza się nasz kurs grupowy, który obejmuje wszystkie najważniejsze aspekty języka, ale w jego żywej formie, czyli poprzez mówienie. Dla innych kursantów najważniejszym celem może być przygotowanie się do egzaminu z języka angielskiego. Maturalny kurs grupowy lub indywidualny kurs będzie w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem. Zajęcia online z języka angielskiego mogą być natomiast idealną opcją dla tych, którzy nie mają czasu na dojazdy lub po prostu mieszkają w innej miejscowości! 

;

Nasz program

Autorski program nauczania opracowany przez naszych nauczycieli jest pełen innowacyjnych i nowoczesnych sposobów nauczania, które pomagają naszym kursantom w przyjemnej i pasjonującej drodze poprawy swoich kompetencji językowych.

Program zawiera wiele ciekawych sposobów nauki, takich jak materiały audio i video czy też gry interaktywne. Nasi kursanci z zajęć na zajęcia otrzymują materiały, które pomagają im przygotować się z kolejnych tematów. Dzięki systematycznej pracy opartej na planie stworzonym przez lektorów i metodyków The Dream, uczniowie cieszą się szybkim tempem poprawy kompetencji językowych.

;
;

Exam prep course

Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Podczas kursów rozwijamy wszystkie niezbędne umiejętności, takie jak: słuchanie, czytanie, mówienie oraz pisanie.

Dzięki nauce w małych, maksymalnie 5-osobowych grupach, nasi uczniowie robią szybkie postępy. Przygotowujemy nie tylko do zdania egzaminu. W trakcie kursu uczymy żywego i praktycznego języka, dzięki któremu kursanci nabierają pewności siebie, tak, aby żadne pytanie ich nie zaskoczyło. Skupiamy się więc na autentycznej nauce języka, a nie tylko przygotowaniu do zdania danego egzaminu. Nasi lektorzy są doświadczeni, ale też młodzi i pełni energii, dzięki

English through speaking

Uczniów, którzy pragną nauczyć się żywego języka i aktualnie nie przygotowują się do egzaminów, zachęcamy do wzięciu udziału w kursie opartym na naszych autorskich materiałach, przygotowanych specjalnie dla nastolatków. Podczas zajęć poruszamy tematy zgodne z zainteresowaniami młodzieży, aby kursanci czuli się swobodnie, potrafili się otworzyć i traktowali lekcje jako przyjemność. Scenariusze zajęć są przygotowywane przez naszych młodych lektorów, którzy znają i rozumieją dzisiejszy świat i potrzeby nastolatków.

Zapraszamy serdecznie do udziału w kursie już od września 2023. Czekają na Was grupy od 3 do 5 osób, młodzi lektorzy pełni energii i pasji do nauczania, a także bardzo dużo konwersacji na aktualne tematy!

;

Nasi lektorzy

Piper

Przyjechała do nas z gorącego Teksasu z wielką energią i miłością do nauczania! Przez wiele lat prowadziła zajęcia w szkole w Stanach Zjednoczonych, a ostatnio przeprowadziła się do Polski, żeby przekazywać swoją wiedzę uczniom The Dream. Piper w wolnym czasie uwielbia biegać, a w ostatnim roku przebiegła nawet swój pierwszy maraton. Jej ukochanym miejscem na ziemii jest Edynburg, w którym zakochała się, kiedy tam mieszkała. Jej ulubionym serialem jest „Sukcesja”, a filmem – „Duma i Uprzedzenie”. Piper kocha meksykańskie jedzenie, a w szczególności Tacos! 

Natalia

Lektorka, którą pokochają wszyscy. Natalia to wulkan energii i niezwykle towarzyska osoba, która każdego zarazi miłością do języka angielskiego. Niewielu z Was wie, że Natalia jest również graficzką i stworzyła przepiękne grafiki dla The Dream Kids i The Dream Teens! Natalia pracuje również nad programem nauczania TDT i stara się urozmaicić dla Was zajęcia, aby były jednocześnie ciekawe, angażujące i efektywne. Natalia kocha również książki i w wolnych chwilach prowadzi swój kanał na YouTubie, na którym dzieli się nowymi odkryciami literackimi. Zapraszamy na zajęcia z Natalią już od września!

Marysia

Utalentowana absolwentka lingwistyki stosowanej! Marysia jest niezwykle ważną częścią The Dream, bo jest w szkole od początku. Współtworzy program nauczania, organizuje wydarzenia, wyjazdy, spotkania. Oprócz uczenia języka angielskiego, w wolnych chwilach uwielbia grać na skrzypcach! Pasja do muzyki i język angielski przenikają się, bo Marysia pisze i nagrywa również piosenki dla dzieci, które wykorzystujemy podczas zajęć z najmłodszymi. Od roku Marysia jest świeżo upieczoną mamą, a dzięki temu ma więcej czasu na tworzenie! Uwielbia pracować z nastolatkami, a nastolatki uwielbiają ją 🙂

;

13 + 12 =