Semestralna nauka języka angielskiego

Głównym celem szkoły The Dream jest nastawienie na praktykę i swobodną komunikację. Podczas kursów angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania kładziemy nacisk na naukę mówienia. Chcemy, aby nasi uczniowie potrafili swobodnie wykorzystywać język angielski we wszystkich sytuacjach życia codziennego i zawodowego.

Korzystamy z autorskiego programu, który obejmuje wszystkie najważniejsze aspekty języka, czyli czytanie ze zrozumieniem, słownictwo, rozumienie ze słuchu oraz fonetykę. Do zajęć używamy więc tekstów pisanych przez naszych lektorów, materiałów audio oraz video, a także autorskiej gramatyki opartej na… historii miłosnej 🙂

Oczywiście, kurs języka angielskiego w The Dream gwarantuje oprócz zdolności komunikacyjnych, również gramatykę, czytanie i pisanie tekstów oraz rozumienie ze słuchu, ale 80% zajęć to przede wszystkim praktyka. Nauka angielskiego odbywa się w małych, maksymalnie 5-osobowych grupach, gdyż wierzymy, że im mniej osób w grupach, tym więcej efektów (zgodnie z zasadą „Less is more”) 

Od nowego semestru będziecie mogli zapisać się na kurs stacjonarny oraz online! Zajęcia stacjonarne odbywają się w centrum Wrocławia, na ul. Ruskiej 61/3. 

Cena za semestralny kurs języka angielskiego z zajęciami raz w tygodniu to 990 zł. Kwotę tę można podzielić na 4 równe raty po 250 zł. Kurs 2 razy w tygodniu to koszt 1690 zł. Kwotę tę można podzielić na 4 raty.

Jeżeli chcecie zapisać się na kurs w The Dream, wypełnijcie formularz w zakładce kontakt. Jeżeli zaś macie jakiekolwiek pytania, zadzwońcie pod numer 533 787 244 – na wszystkie pytania na pewno odpowiemy!

;

Wciąż trwają zapisy na nowy semestr w The Dream!

Mamy jeszcze wolne miejsca w grupach na różnych poziomach zaawansowania oraz na zajęcia indywidualne. Zajęcia odbywać się mogą z polskimi lektorami oraz z native-speakerami – wybór należy do Was.

Jeżeli chcecie zapisać się na kurs w The Dream, wypełnijcie formularz lub napiszcie maila. Jeżeli zaś macie jakiekolwiek pytania, zadzwońcie. Na wszystkie pytania na pewno odpowiemy!

+48 533 787 244

wroclaw.thedream@gmail.com 

12 + 15 =